• V létě je naše chalupa velmi dobrou volbou k ubytování v beskydech.
  Turistika - Zdejší hornatá oblast Vám nabídne spousty možností projížděk na kole a vycházek na zdejší vrcholy jako jsou Velký Javorník, Pustevny, Radhošt, Ondřejník.
  Houbaření - Milovníci houbaření můžou vyrazit do lesa, který leží pár metrů od chalupy.
  Zábava - V letním období možnost provozování paraglidingu na Velkém Javorníku a na trochu vzdálenějším Ondřejníku.Dalšími nabízenými atrakcemi, které zde můžete provozovat jsou motokáry a paintball, které se nachází jen několik minut od ubytování. Ve Frenštátě p.R. můžete navštívit krytý bazén, aquapark, nebo se jen tak procházet městem a naší krásnou krajinou. Pro milovníky koní je zde jízdárna, kde si můžete objednat vyjížďky na koni.

 • Díky skvělé lokalizaci chalupy
  stojící v samém středu mezi Frenštátem p.R. a Rožnovem p.R.,je zde možnost navštívení mnoha dalších atrakcí a turistických zajímavostí v Rožnove p.R. jako jsou např. obří bungee trampolíny a krytý bazén s tobogánem. Velice zajímavou turistickou atrakcí je zde historické dřevěné městečko(Skanzen), které stojí určitě za návštěvu. V letním období se zde koná spousta společenských akcí.

 • Tarzanie v Trojanovicích - Nejvetší horský lanový park v ČR a zábavné trampolíny
  Pět různě obtížných tras (včetně jedné trasy děcké), zavěšených na stromech ve výšce 4-7m nad zemí. Lanové překážky jsou dúmyslně řazeny tak, aby kombinovaly úkoly s různým stupněm obtížnosti s úkoly technickými či zábavnými. Ke zdolání tras, kromě černé, není zapotřebí zvláštní fyzické síly. Součástí Tarzanie jsou trampolíny, které jsou vhodné jak pro malé děti tak pro dospělé do max. váhy 110kg. Tak si přijďte zaskákat je to skvělá zábava. Bližší informace o lanovém parku naleznete v odkaze níže - www.Tarzanie.cz